طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

شماره تماس و ارتباط در شبکه های اجتماعی: 09120135745 - تلفن: 03133372143

وکالت مالیاتی

مشکلات مالیاتی گریبان گیر کسب و کار شما شده یا به دلیل فوت در خانوادتان حالا باید مالیات ارث آن را بپردازید، شاید هم در خرید و فروش ملک و یا مغازه برایتان مالیات بساز بفروشی رد کرده اند و خلاصه مالیاتی سنگین و غیر واقعی از شما طلب می کنند. متاسفانه اشخاص بدون آگاهی از مالیات اقدام به راه اندازی کسب و کار یا خرید فروش میکنند که تراکنش ها و گردشهای مالی آنها باعث می شود به سازمان امور مالیاتی بدهکار شوند.

این کاملا منطقی است. زیرا اداره مالیات از هر چیزی که مودی سود کند مالیات خود را خواهد گرفت و آن را خرج مردم عزیزمان می کنند . اما برای اینکه مبلغ درست و شفافی را به سازمان امور مالیاتی بپردازید نیازمند هوش بالا در قوانین و ماده های مالیاتی دارید و در مرحله بعدی، دقت لایحه نویسی در مراحل دعوی پرونده را دارید.

به همین دلیل پیشنهاد خواهیم کرد قبل از هر چیزی سریعا با همکاران ما در حسابداران برجسته اصفهان تماس بگیرید و مشکل مالیاتی خود را مطرح و درباره چگونگی حل و فصل آن یک مشاوره کامل دریافت کنید. همکاران ما با قبول وکالت پرونده مالیاتی شما مشکلتان را رفع رجوع می کنند و در انتهای انجام کار با شما تسویه خواهند کرد. یادتان باشد قرار نیست مالیات را دور بزنیم فقط میخواهیم از راه قانونی با توجه به قوانین مالیات های مستقیم و غیر مستقیم شما را به حق و حقوقتان برسانیم پس همین الان با حسابداران برجسته اصفهان تماس بگیرید.

موسسه حسابداران برجسته اصفهان به عنوان نماینده انحصاری کانون مشاوران مالیاتی تهران و همکار فعال شرکت عدد نمای آسمان آمادگی قبول وکالت مالیاتی پرونده های مودیان محترم  را در سراسر کشور  دارد.