طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

شماره تماس و ارتباط در شبکه های اجتماعی: 09120135745 - تلفن: 03133372143

امور حسابداری، خدماتی است بر پایه دانش که از: فرآیند شناسایی ، اندازه ‌گیری ، ثبت و گزارش اطلاعات اقتصادی به منظور اتخاذ تصمیم ‌گیری ‌های آگاهانه در راستای پیشبرد صحیح اهداف مالی یک شرکت ، موسسه و یا سازمان بهره می گیرد.

به طورکلی امور حسابداری کلیه خدماتی است که در جهت پیشبرد اهداف صحیح مالی یک موسسه ، شرکت و یا سازمان ارائه می شود.

این خدمات شامل اموری نظیر: بهبود فرآیند حسابداری شرکت ها، کارخانه ها، فروشگاه ها  و موسسات مختلف ، راه اندازی سیستم های حسابداری تخصصی ، انواع آموزش های حسابداری نظیر برگزاری کلاس ها و دوره های آموزش اصول حسابداری و فروش و آموزش انواع نرم افزارهای حسابداری می شود.

«خدمات ما در حوزه حسابداری»

1- خدمات مشاوره حسابداری:

این نوع از ارائه خدمات حسابداری معمولا مورد انتخاب کسب و کارهایی است که خود دارای تیم حسابداری  یا یک حسابدار هستند و تنها برای مدیریت بهتر امور مالی نیاز به مشاوره یا نظارت از سوی شرکت های حسابداری را دارند.

در این نوع ارائه خدمت حسابداری، شرکت حسابداری با نظارت و یا ارائه مشاوره مالی، به بهبود فرآیند و انجام امور مالی یک کسب وکار کمک می کند.

(مشاوره در زمینه تنظیم قراردادها،تجزیه و تحلیل صورت های مالی همچون، صورت سود و زیان، ترازنامه، مشاوره در زمینه مصاحبه و استخدام نیروی حسابدار، بررسی سیستم ها و فرآیند های مالی و ارائه مشاوره و پیشنهاد در این زمینه و … )

 

 2-  خدمات پشتیبانی و فنی حسابداری:

نوع دیگری از ارائه خدمات حسابداری، خدمات پشتیبانی، عملیاتی و فنی در حسابداری است. خدمات عملیاتی به طور معمول شامل راه اندازی سیستم های مالی در شرکت ها و اتوماتیک سازی امور حسابداری در واحدهای اقتصادی است. این نوع از خدمات که از فنی ترین خدمات حسابداری به شمار می رود معمولا با پشتیبانی همراه است.

جزئیات مربوط به نیازهای حسابداری هر مجموعه نیز بستگی به عوامل زیادی دارد که برای هر شرکت بصورت سفارشی و متناسب با نیاز آن طرح ریزی و اجرا می شود.

 

(طراحی و تدوین سیستم های حسابداری و سیستم های انبارداری پیشرفته، راه اندازی برنامه حسابداری (نرم افزار) و ارائه خدمات پشتیبانی مورد نیاز آن ها و متناسب با کسب و کار، راه اندازی سیستم های مرتبط با امور مالی و حسابداری همچون سیستم های حضور و غیاب و…)

 

3- خدمات اجرایی در زمینه حسابداری:

در این نوع از خدمات حسابداری معمولا تمام امور اجرایی یک مجموعه در زمینه حسابداری به موسسه حسابداران برجسته اصفهان سپرده می شود. البته این امکان نیز وجود دارد که برخی از امور اجرایی به برون سپاری شود و بخشی از آن توسط تیم حسابداری خود کسب و کار انجام شود.

همچنین می تواند بدین صورت باشد که یک یا چند نیروی حسابدار خبره از موسسه حسابداران برجسته اصفهان برای شرکت مورد نظر فرستاده می شود تا انجام امور حسابداری را تحت نظارت موسسه عهده دار شوند.

اهم خدمات اجرایی موسسه به شرح زیر است:

1- انجام انواع عملیات حسابداری موسسات خدماتی، شرکت های بازرگانی، پیمانکاری، صنعتی.

2- ارسال نماینده برای انجام امور اجرایی حسابداری.

3- انجام امور مربوط به حسابداری حقوق و دستمزد و ارسال لیست های بیمه و مالیات حقوق.

4- نظارت بر اسناد حسابداری و بستن حساب ها.

5- تهیه و تنظیم صورت های مالی میان دوره و سالیانه.

6- حسابرسی داخلی.

7- تهیه و تنظیم دفاتر قانونی شرکت (دفتر روزنامه و دفتر کل).

8- تنظیم اظهارنامه مالیاتی.

9- تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده.

10- تهیه و تنظیم گزارش های فصلی.

11- امور ثبت شرکت ها.

12- تدوین طرح های توجیهی سرمایه گذاری از منظر مالی و اقتصادی.

 

نوع خدمات مورد نیاز خود را در وات ساپ ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

745 0135 0912