طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

شماره تماس و ارتباط در شبکه های اجتماعی: 09120135745 - تلفن: 03133372143

آموزش امور مالیاتی

 

قوانین و بخشنامه های مالیاتی بسیاری از طرف سازمان امور مالیاتی کشور اجرا می شود.

جالب است بدانید هر کدام از این قوانین نکات دقیق مختلفی دارد که آشنایی با آن ها، به شما کمک می کند تصمیم درست تری بگیرید.

شما به عنوان یک مدیر، وکیل، حسابدار، کارآفرین و …  قطعا با مسائل و امور مالیاتی سر و کار دارید یا در آینده نزدیک خواهید داشت.

افزایش آگاهی شما باعث خواهد شد از بروز مشکلات مالیاتی برای خودتان و یا شرکتی که در آن مشغول به کار هستید جلوگیری کرده و یا در صورت بروز چنین مشکلاتی به راحتی آن ها را حل نمایید.

شما می توانید در کلاس های ما شرکت نموده و از مهم ترین و پرکاربردترین مسائل مالیاتی ، بخشنامه ها و راه حل های تخصصی  استفاده کنید.

در صورت قبولی در آزمون پایان دوره، موفق به دریافت گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای خواهید شد.

آموزش مالیات بصورت تخصصی و کاربردی براساس نیاز شما انجام می شود(حسابداری مالیاتی،مالیات حقوق، مالیات بر درآمد املاک و …)

دانشجویان امکان کارورزی روی پرونده های واقعی مالیاتی را در طول دوره دارند.

برخی از مباحث دوره های آموزشی:

قانون خوانی کتاب قانون مالیات های مستقیم، فراگیری بخش نامه و آیین نامه های پرکاربرد مالیاتی، حسابداری مالیاتی، انجام پروژه های مالیاتی، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات حقوق، فرایند دادرسی مالیاتی و … .

 

نوع خدمات مورد نیاز خود را در وات ساپ ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

745 0135 0912