طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

شماره تماس و ارتباط در شبکه های اجتماعی: 09120135745 - تلفن: 03133372143

آموزش امور مالیاتی

 

قوانین و بخشنامه های مالیاتی بسیاری از طرف سازمان امور مالیاتی کشور اجرا می شود.

جالب است بدانید هر کدام از این قوانین راه و چاه های مختلفی دارد که آشنایی با آن ها، به شما کمک می کند تصمیم درست تری بگیرید.

شما به عنوان یک مدیر، وکیل، حسابدار، کارآفرین و …  قطعا با مسائل و امور مالیاتی سر و کار دارید یا در آینده نزدیک خواهید داشت.

افزایش آگاهی شما باعث خواهد شد از بروز مشکلات مالیاتی برای خودتان و یا شرکتی که در آن مشغول به کار هستید جلوگیری کرده و یا در صورت بروز چنین مشکلاتی به راحتی آن ها را حل نمایید.

شما می توانید در کلاس های ما شرکت نموده و از مهم ترین و پرکاربردترین مسائل مالیاتی ، بخشنامه ها و راه حل های تخصصی  استفاده کنید.

در صورت قبولی در آزمون پایان دوره، موفق به دریافت گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای خواهید شد.

آموزش مالیات بصورت تخصصی و کاربردی براساس نیاز شما انجام می شود(حسابداری مالیاتی،مالیات حقوق، مالیات بر درآمد املاک و …)

دانشجویان امکان کارورزی روی پرونده های واقعی مالیاتی را در طول دوره دارند.

برخی از مباحث دوره های آموزشی:

قانون خوانی کتاب قانون مالیات های مستقیم، فراگیری بخش نامه و آیین نامه های پرکاربرد مالیاتی، حسابداری مالیاتی، انجام پروژه های مالیاتی، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات حقوق، فرایند دادرسی مالیاتی و … .

 

نوع خدمات مورد نیاز خود را در وات ساپ ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

745 0135 0912